Výrobní program

Sériová i atypická výroba

Pečlivé zpracování a ruční dokončení

STYLOVÁ PROVEDENÍ

Naším výrobním programem jsou kolekce replik anglického stylového nábytku. Zákazníci si mohou vybrat nábytek v atraktivních dekorativních stylech Sheraton nebo Oxford. Předlohami a inspirací byla díla nábytkářských mistrů Anglie konce 18. století, jako byli bratři Adamové, Hepplewhite, Chippendale, T. Sheraton a další.

40 SÉRIOVÝCH PRVKŮ

Náš výrobní program zahrnuje více než 40 různých sériových prvků, vhodných pro účelné i elegantní zařízení domu, kanceláře, haly, jídelny, pokoje, ložnice, domácí pracovny a dalších interiérů, např. vybavení hotelu – pokoje, recepce, restaurace a baru.

ATYPICKÁ VÝROBA

Vedle sériové výroby jsme jako výrobci schopni přizpůsobit se požadavkům zákazníka v úpravě rozměrů, spojování jednotlivých dílů, vytvoření sestav a také v anglickém a jemu podobném stylu zhotovit moduly dle jeho potřeb a představ.

RŮZNÉ DRUHY DŘEVIN

Moduly nábytku vyrábíme nejčastěji ze tří rozdílně emotivně působících dřevin. Z mahagonu s hlubokou bohatou barvou a živou kresbou, z tisu s delikátní barevností a strukturou, po domluvě se zákazníkem z třešně s jemnou hřejivou barevností a kresbou a také v barvě slonové kosti s patinováním – stínováním. Pečlivé zpracování a ruční dokončení umožňuje vyniknout kresbě dřevin a jemným křivkám detailů.

Další možnosti dřevin: Jasan, Javor, Olše, Bubingo, Ořech a další …

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě